Produkcja Sesji

Fotografia Produktowa + Social Media

Fotografia produktowa, lifestyleowa oraz social media. Dla nowo powstałych marek, produktów handmade,  produktów dla dzieci oraz brandów lifestylowych.

Jak poprawić zdjęcia w sklepie i w social mediach ?

Z jakiegokolwiek powodu nie zamówiłeś dotąd profesjonalnej sesji dla swoich produktów czas to zmienić. Pomożemy poprawić wizerunek Twojej marki na Etsy DaWandzie Facebooku czy w Twoim własnym sklepie.  

Jak to działa

1. zamów pakiet - tutaj

2. wyślij nam produkty 

3. my robimy sesje zdjęciowe

4. Udostępniamy Ci gotowe zdjęcia a Ty używasz ich jak chcesz


Pakiet Fotografia produktu i Biblioteka Social Media  

Pakiet 25 zdjęć. Świeże strategiczna biblioteka zdjęć w formatach dopasowanych do social media - Instargam i format regularny. Odpowiednie na stronę internetową, do publikacji, na banery, ulotki, i wszelkie marketingowe i PRowe potrzeby.  Wszystkie zdjęcia w formacie jpg w wysokiej rodzielczości - odpowiednie do druku. 


Masz 7 sekund aby zainteresować nowych klientów - nie zmarnuj tego czasu!

Twój potencjalny klient podejmuje główne decyzje i formułuje przekonania swoje o tobie i twojej marce w ciągu siedmiu sekund od wejścia do sklepu na podstawie wrażenia jakie na nim wywrzesz. Najsilniej działają bodźce wizualne, dlatego  zdjęciami najlepiej i najszybciej wywrzesz wrażenie - zarówno pozytywne jak i negatywne. Zadbaj o to aby  zdjęcia na Twojej stronie internetowej, w sklepie czy w social mediach sprawiły ze klienci zapragną kupić Twój produkt. 

Co mówią o Tobie i Twojej marce Twoje zdjęcia?

Fotografie oddające klimat Twojej marki w kilka sekund opowiedzą historię o Tobie i Twoich produktach. Profesjonalne zdjęcia przyciągną odpowiednich klientów, takich którzy pokochają Twoją markę, utożsamią się z nią i zostaną na zawsze. Ta strona używa ciasteczek. Ciastka pomagają nam w zapewnieniu najlepszej obsługi.

Więcej

Akceptuj